Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı açmada 30 Yıllık Tecrübe

Garantili tuvalet tıkanıklığı açma ve klozet tıkanıklıkları açılması hizmeti güvenilir, işinin uzmanı ustalarımız tarafından, etrafı kirletmeden halledilir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açılması :
Tuvalet tıkanıklıkları evde oldukça can sıkıcı konulardan biridir. Tıkalı tuvaletler ve bunlara bağlı olarak oluşacak kokular en kısa sürede hijyenik açıdan giderilmelidir. Tuvalet tıkanıklığı ustalarımız, gerekli teçhizat ile birlikte en kısa sürede tuvalet tıkanıklığına müdahale ederler. Tuvalet tıkanıklıkları genelde insanların içerilerine yabancı maddeler, çocuk bezi ped gibi malzemeler atmasından kaynaklanmaktadır. Bu tarz yabancı atıklar genellikle dirsek dediğimiz bölümde birikirler.

Apartmanda Tuvalet Tıkanması

Tıkalı Tuvalet Mutfak Banyo Su Tesisatları ve Klozet Giderinin Açılması Tıkalı tuvaletlerin ve su tesisatlarının açılması konusunda Yalova, Kocaeli, Orhangazi ve yakın ilçelerde tıkanıklık açma hizmetimiz bulunmaktadır. Tıkalı tuvaletleriniz açılırken evinize zarar verilmez. Kanalizasyon tıkanıklığı gibi durumlarda ekibimiz mümkün olan en kısa sürede müdahale eder. Yağmur giderlerinin tıkanması durumunda da evdeki tesisata zarar verebilir. Tıkalı Mutfak Su kaçağı tespitleri de uzman ekibimiz tarafından gerekli teçhizatlar ile sağlanmaktadır. 0532 015 6702 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden Ustamız ile ANINDA görüşmek için buraya tıklayınız

Klozet Tıkanıklığı Açma

Mutfak giderlerinin açılması konusunda ekibimiz mutfağınızın döşeme ve zeminlerine zarar vermeden, elektronik takip cihazları ile tıkanıklığın olduğu yeri tespit ederler. Mutfak tıkanıklıklarının giderilmesi 30 yılı geçkin tecrübeye sahip deneyimli ustalar tarafından kısa sürede (aynı gün içinde) halledebilir.

0532 015 6702 Nolu Telefondan Su Kaçaklarını Tespit için bize ulaşabilirsiniz.