Lavabo Tıkanıklık Açma

Mutfak ve Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açmada 30 Yıllık Tecrübe

Garantili Lavabo tıkanıklığı açma hizmetimiz ile özel yöntemler ve sıfır hasarla sizlerin hizmetindedir.

Tıkanmış Lavabolar Nasıl Açılır ?

Lavabo tıkanıklıkları durumunda, müşterilerimiz öncelikle lavabo açıcılar vb kimyasallar ile müdahale ettiklerinden dolayı genellikle durum daha kötüye gidebilmektedir. Tıkanan lavabolara dökülen asitler, pimaş contalarını yakarak zarar verebilmekteler. Bu tür daha büyük sorunların yaşanmaması için lavabo tıkanıklığı açma konusunda tecrübeli ustamız ile görüşebilirsiniz.

Lavabo tıkanıklıklarında sorun eğer büyükse, kokudan anlaşılabilir. Kameralı sistem kullanılarak tıkanıklığın nerede ve neden olduğu incelenmelidir. Lavabodan, su gider pimaş borusunun tüm bağlantı noktaları detaylı olarak incelenir.

Banyo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı Tuvalet Mutfak Banyo Su Tesisatları ve Klozet Giderinin Açılması Tıkalı tuvaletlerin ve su tesisatlarının açılması konusunda Yalova, Kocaeli, Orhangazi ve yakın ilçelerde tıkanıklık açma hizmetimiz bulunmaktadır. Tıkalı tuvaletleriniz açılırken evinize zarar verilmez. Kanalizasyon tıkanıklığı gibi durumlarda ekibimiz mümkün olan en kısa sürede müdahale eder. Yağmur giderlerinin tıkanması durumunda da evdeki tesisata zarar verebilir. Tıkalı Mutfak Su kaçağı tespitleri de uzman ekibimiz tarafından gerekli teçhizatlar ile sağlanmaktadır. 0532 015 6702 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden Ustamız ile ANINDA görüşmek için buraya tıklayınız

Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Mutfak giderlerinin açılması konusunda ekibimiz mutfağınızın döşeme ve zeminlerine zarar vermeden, elektronik takip cihazları ile tıkanıklığın olduğu yeri tespit ederler. Mutfak tıkanıklıklarının giderilmesi 30 yılı geçkin tecrübeye sahip deneyimli ustalar tarafından kısa sürede (aynı gün içinde) halledebilir.

0532 015 6702 Nolu Telefondan Su Kaçaklarını Tespit için bize ulaşabilirsiniz.