Kameralı Tesisat Kontrol

Kameralı Su Kaçağı Tespitinde 30 yılı aşan tecrübe

Firmamız tarafından, Yalova, Kocaeli ve Bursa'nın tüm ilçelerinde kameralı özel cihazlarla kameralı su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

Kameralı Tesisat Kontrolü

Patlayan boruların yerinin tespit edilmesi, tıkanıklık ve arızanın yerinin tespiti konusunda profesyonel kameralı cihazlar gerekmektedir. Kırmadan dökmeden, özel kameralı cihazlar ile arızanın yeri tespit edilir. Termal kameralı özel cihaz ile noktasal olarak su kaçaklarının yeri tespit edilir. Kameralı su kaçak tespit fiyatları hakkında bilgi almak için 0532 015 6702 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Görüntülü su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra yapılacak işlemler ile ilgili tarafınıza bilgi verilmektedir.

Whatsapp üzerinden Ustamız ile ANINDA görüşmek için buraya tıklayınız

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları evde, işyerinde, yazlıktan oldukça keyif kaçıran bir durumdır. Kameralı su kaçak tespiti yönetimi ile, herhangi bir yapıya zarar vermeden hem daha az kirlilik yaratılmakta hem de zamandan tasarruf edilmektedir. Su kaçağı tespitleri bir çok farklı yöntem ile yapılmaktadır.

Su kaçağı bulma yöntemleri

. Öncelikle amaç kırmadan kameralı olarak arızayı tespit etmektir.
. Boru kamerası kullanarak tespit yapılabilir.
. Su borusuna gaz gönderilerek yapılan tespit.
. Eski yöntemlerden boyalı su gönderilerek tespit yapılması
. Akustik cihazlarla dinleme yapılabilir.
. Nemli bölgelerin incelenmesi ile tespit edilebilir.

0532 015 6702 Nolu Telefondan Su Kaçaklarını Tespit için bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Müşterilerimiz arıza hakkında detaylı bilgiyi bize verdikten sonra öncelikle tesisat içerisine basınçlı su verilir. Robot cihazlar ile borunun kırık olduğu bölüm tespit edilir. Pis su borularında ise bilgisayar kameralı su kaçağı kamera sistemi kullanılarak bulunur.