Kaytazdere Petek Temizliği Usta Telefon : 0 532 015 6702

Kaytazdere Petek Temizliği, Havaların soğuması ile birlikte evlerimizde yüksek faturalardan korkmadan sıcacık oturmak hepimizin öncelikli isteklerinden biri haline geliyor.

Düzenli olarak kalorifer kombi ve petek temizliği yaptırırsanız ne kadar tasarruf ettiğinizi faturalar sayesinde görmüş olacaksınız. Peteklerimizin içinde tüm yılın birikmiş olduğu kireç ve çamurlaşmaları uzman kişilerce basınçlı su ile temizletmelisiniz.

Kaytazdere petek temizliği yapacak kişinin bu alanda uzman olması son derece önemlidir. Kaytazdere petek kombi temizleme petekleriniz ısınma işlevini istediğiniz düzeyde yerine getiremediğinde kombi derece ayarları ile oynayıp yüksek faturalara sebebiyet verebilirsiniz. Kaytazdere petek temizleme sağlığınız ve bütçeniz için bu işlemleri periyot haline getirmelisiniz. Kaytazdere petek temizleme ayrı bir işlemdir, kombi bakımları ayrı işlemlerdir.

Kaytazdere petek temizleme işlemleri yapılırken kombinizin bozulmaması için temizleme esnasında kombi hattına basınçlı suyun giderilmesi kesilir. Kaytazdere petek temizliği  yapılırken kalorifer boruları petekler temizlenmektedir. Kaytazdere petek temizleme kombi bakımında ise filtre temizleme vb. işlemleri yapılır. Kaytazdere petek temizlemenin ana konusu kalorifer tesisatı temizliğidir. Kaytazdere petek temizliğinde bu kirlilikler peteklerde değil tesisatta olur onlar da uzman ustalarımız sayesinde kaliteli petek temizleme makinelerimiz sayesinde basınçlı su yardımı ile yapılır.